Zvěřinové jerky

Zvěřinové jerky jsou naprosto úžasné, jelikož maso obsahuje všechny byliny, plodiny, které zvěř konzumovala.

#ShowMore#

Zvěřinové maso lze označit za biopotravinu z důvodu způsobu stravování dané zvěře a také díky původu, jelikož zvěř pochází z volné přírody.  Chuť zvěřinového masa je závislá na období, ve kterém zvěř byla ulovena. Má nasládlou a zároveň kořenitou chuť se specifickým aromatem. 

Zvěřinové jerky obsahují oproti hovězímu masu více vitamínu skupiny B, vysoký obsah bílkovin a minerálních látek jako je fosfor, draslík, hořčík. Další benefit je nízký obsah tuku a také stopy zinku, selenu, železa. Zvěřinové maso je málo tučné a lehce stravitelné.

PRO TEBE 

MO jerky pro tebe připravil zvěřinové jerky z jeleního masa. Jerky jsou vyrobeny z kýty. Každou směs koření si mícháme sami a doladíme ji kapkou vlastního medu. Můžeš se těšit na jelení jerky v příchutích UMAMI, CO TROCHU PÁLÍ A TAK JAK JE.

SKLADOVÁNÍ 

Skladování jerky je stejné jako u hovězích jerky, to znamená: v suchu a temnu při maximální teplotě 30°C v uzavřeném obalu. Maso nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Při správném skladování sušené maso vydrží klidně rok.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

108109
1108109
CHILLI A LIME DEER
97 Kč bez DPH
109 Kč
10
DEER SEA SALT and PEPPER
97 Kč bez DPH
109 Kč
11
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
od 1 400 Kč máte u nás dopravu ZDARMA.
Peníze zpět
Peníze zpět
Pokud nebudete spokojeni, garantujeme vrácení peněz.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Objednávky vytvořené do 11:00h (po-pá) odesíláme ihned!