Zvěřinové jerky

Zvěřinové jerky jsou naprosto úžasné, jelikož maso obsahuje všechny byliny, plodiny, které zvěř konzumovala.

#ShowMore#

Zvěřinové maso lze označit za biopotravinu z důvodu způsobu stravování dané zvěře a také díky původu, jelikož zvěř pochází z volné přírody.  Chuť zvěřinového masa je závislá na období, ve kterém zvěř byla ulovena. Má nasládlou a zároveň kořenitou chuť se specifickým aromatem. 

Zvěřinové jerky obsahují oproti hovězímu masu více vitamínu skupiny B, vysoký obsah bílkovin a minerálních látek jako je fosfor, draslík, hořčík. Další benefit je nízký obsah tuku a také stopy zinku, selenu, železa. Zvěřinové maso je málo tučné a lehce stravitelné.

PRO TEBE 

MO jerky pro tebe připravil zvěřinové jerky z jeleního masa. Jerky jsou vyrobeny z kýty. Každou směs koření si mícháme sami a doladíme ji kapkou vlastního medu. Můžeš se těšit na jelení jerky v příchutích UMAMI, CO TROCHU PÁLÍ A TAK JAK JE.

SKLADOVÁNÍ 

Skladování jerky je stejné jako u hovězích jerky, to znamená: v suchu a temnu při maximální teplotě 30°C v uzavřeném obalu. Maso nevystavujte přímému slunečnímu svitu. Při správném skladování sušené maso vydrží klidně rok.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

109119
1109119
DAN¨÷ NA POHODU
Novinka
103 Kč bez DPH
119 Kč
252
DAN¨÷ U TATY
103 Kč bez DPH
119 Kč
258
CHILLI A LIME DEER
Novinka
95 Kč bez DPH
109 Kč
10
DEER SEA SALT and PEPPER
Novinka
95 Kč bez DPH
109 Kč
11
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA
pro objednávky od 999,- se Zásilkovnou.
Peníze zpět
Peníze zpět
Pokud nebudete spokojeni, garantujeme vrácení peněz.
Vlastní med
Vlastní med
Vlastní med posouvá naše receptury jerky na jiný level.